CA2116SA100
Číslo produktu DigiKey
2987-CA2116SA100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CA2116SA100
Popis
2.54MM (.100") RIBBON CABLE IDC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Polohový obdélník Patice Konektor IDC Zlatá
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
Cvilux USA
Rozteč řad
0,100" (2,54mm)
Řada
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Nosič
Kabelová koncovka
IDC
Stav součásti
Aktivní
Typ vodiče
Plochý kabel
Typ konektoru
Patice
Vlastnosti
Průchodkový, Polarizační klíč
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet pozic
16
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Rozteč
0,100" (2,54mm)