F1199AA10
F1199AA10
F1199AA10
Číslo produktu DigiKey
364-1052-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F1199AA10
Popis
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jednofázový Filtr EMC/EMI napájecího vedení 10 A 250VAC 50/60Hz Jednostupňový Rychlé spojení
Kategorie
Proud
10 A
Výrobce
Curtis Industries
Kmitočet - pracovní
50/60Hz
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Krabice
Schvalovací agentura
CE, CSA, TUV, UR
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ filtru
Jednofázový
Provedení koncovky
Rychlé spojení
Konfigurace
Jednostupňový
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
250V