SA254250F35HAR
Číslo produktu DigiKey
110-SA254250F35HARTR-ND - Páska a cívka (TR)
110-SA254250F35HARCT-ND - Řezaná páska (CT)
110-SA254250F35HARDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SA254250F35HAR
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SA254250F35HAR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)
Zátěžná kapacita
10pF