MXO45HS-3C-25M000000
Číslo produktu DigiKey
110-MXO45HS-3C-25M000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MXO45HS-3C-25M000000
Popis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) HCMOS, TTL Oscilátor 5V 8-DIP, 4 vodiče (poloviční velikost, kovové pouzdro)
Kategorie
Napájecí napětí
5V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Nosič
Odebíraný proud (max)
40mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní rezonátor
Pouzdro
8-DIP, 4 vodiče (poloviční velikost, kovové pouzdro)
Typ
Velikost / rozměry
0,520" D x 0,520" Š (13,20mm x 13,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)