CB3LV-3I-40M000000
Číslo produktu DigiKey
110-CB3LV-3I-40M000000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-CB3LV-3I-40M000000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-CB3LV-3I-40M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB3LV-3I-40M000000
Popis
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
Podrobný popis
40 MHz XO (Standardní) HCMOS, TTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CB3LV-3I-40M000000 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
40mA
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)