CB3-3C-50M000000
Číslo produktu DigiKey
110-CB3-3C-50M000000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-CB3-3C-50M000000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-CB3-3C-50M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB3-3C-50M000000
Popis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) HCMOS, TTL Oscilátor 5V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CB3-3C-50M000000 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
5V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
50mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)