CA32C5004GLR
Číslo produktu DigiKey
110-CA32C5004GLRTR-ND - Páska a cívka (TR)
110-CA32C5004GLRCT-ND - Řezaná páska (CT)
110-CA32C5004GLRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CA32C5004GLR
Popis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) HCMOS, TTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
40mA
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)