636L3C012M00000
Číslo produktu DigiKey
110-636L3C012M00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-636L3C012M00000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-636L3C012M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
636L3C012M00000
Popis
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
16mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)