632L3I050M00000
Číslo produktu DigiKey
110-632L3I050M00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-632L3I050M00000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-632L3I050M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
632L3I050M00000
Popis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
15mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)