445I23D25M00000
Číslo produktu DigiKey
110-445I23D25M00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-445I23D25M00000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-445I23D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
445I23D25M00000
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Podrobný popis
25 MHz ±20ppm Krystal 18pF 40 Ohms 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
445I23D25M00000 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
25 MHz
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,053" (1,35mm)