416F38411CAR
Číslo produktu DigiKey
110-416F38411CARTR-ND - Páska a cívka (TR)
110-416F38411CARCT-ND - Řezaná páska (CT)
110-416F38411CARDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
416F38411CAR
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
38.4 MHz ±10ppm Krystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
416F38411CAR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
38.4 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (1,6x1,2)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,018" (0,45mm)