450T328F503A1C1
450T328F503A1C1
450T328F503A1C1
Číslo produktu DigiKey
CT3058-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
450T328F503A1C1
Popis
POT 50K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Podrobný popis
50k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Rotace
320°
Odpor (ohmy)
50k
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,937" prům. (23,80mm)