450T328F502A1A1
450T328F502A1A1
450T328F502A1A1
Číslo produktu DigiKey
CT3061-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
450T328F502A1A1
Popis
POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Podrobný popis
5k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Rotace
300°
Odpor (ohmy)
5k
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,937" prům. (23,80mm)