450D103KSD6
Číslo produktu DigiKey
450D103-3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
450D103KSD6
Popis
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
CTS Electrocomponents
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Rotace
300°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
10k
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
0,750" (19,05mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,938" prům. (23,83mm)