026TB32R103B1B1
026TB32R103B1B1
026TB32R103B1B1
Číslo produktu DigiKey
CT3022-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
026TB32R103B1B1
Popis
POT 10K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Drátový (navíjený) 5W Pájecí očko
Odpor (ohmy)
10k
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
1,000" (25,40mm)
Výkon (W)
5W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,937" prům. (23,80mm)