C3391-24.576 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Crystek Corporation
Skladem : 0
Similar
Crystek Corporation
Skladem : 0
24.576 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
C3391-24.576
Číslo produktu DigiKey
C3391-24.576-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3391-24.576
Popis
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C3391-24.576 Modely
Kategorie
Výstup
HCMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
18mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,205" Š (7,20mm x 5,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)