XPEAMB-L1-0000-00501 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Cree LED
Skladem : 2 664
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Cree LED
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 220
LED osvětlení - barevné XLamp® XP-E Jantarová 590nm (585nm ~ 595nm) 1414 (3535 metrický)
XPEAMB-L1-0000-00501
Číslo produktu DigiKey
90-XPEAMB-L1-0000-00501TR-ND - Páska a cívka (TR)
90-XPEAMB-L1-0000-00501CT-ND - Řezaná páska (CT)
90-XPEAMB-L1-0000-00501DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XPEAMB-L1-0000-00501
Popis
LED XLAMP XPE AMB 590NM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
XPEAMB-L1-0000-00501 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Světelný tok při testovacím proudu a teplotě
59lm (57lm ~ 62lm)
Mfr
Testovací teplota
25°C
Řada
Sledovací úhel
130°
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1414 (3535 metrický)
Barva
Dodávaná velikost pouzdra
SMD
Vlnová délka
590nm (585nm ~ 595nm)
Velikost / rozměry
0,136" D x 0,136" Š (3,45mm x 3,45mm)
Testovací proud
350mA
Výška při usazení (max)
0,084" (2,13mm)
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Tepelný odpor obalu
10°C/W
Lumeny/W při proudu - test
80lm/W
Základní číslo produktu
Max. proud
500mA