GMA300F-12-R3
Číslo produktu DigiKey
1776-3655-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GMA300F-12-R3
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GMA300F-12-R3 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,44" V (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CE, cURus, Značka D
Proud - výstup 1
25 A