GHA500F-24-R3
Číslo produktu DigiKey
1776-1234-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GHA500F-24-R3
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
91%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,38" V (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, DEMKO
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
6.3 A