VPF127M3R8
Číslo produktu DigiKey
338-VPF127M3R8-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VPF127M3R8
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 80mOhm při 1kHz 1000h při 60°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 60°C
Výrobce
Cornell Dubilier Knowles
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
120 F
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 1kHz