MC22FF101J-F
Číslo produktu DigiKey
338-1348-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MC22FF101J-F
Popis
CAP MICA 100PF 5% 1KV 2220
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF Slída Kondenzátor 1 kV 2220 (5750 metrický)
Kategorie
Dielektrický materiál
Slída
Výrobce
Cornell Dubilier Knowles
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
2220 (5750 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
RF, Vysoká kv., Nízké ztráty
Kapacita
100 pF
Velikost / rozměry
0,224" D x 0,197" Š (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Jmenovité napětí
1 kV