DGH355Q5R5
Číslo produktu DigiKey
338-DGH355Q5R5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DGH355Q5R5
Popis
CAP 3.5F -10%, +30% 5.5V TH
Podrobný popis
3.5 F Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 110mOhm při 1kHz 1500h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 85°C
Rozteč přívodů
0,610" (15,50mm)
Kapacita
3.5 F
Velikost / rozměry
0,827" D x 0,433" Š (21,00mm x 11,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,142" (29,00mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
110mOhm při 1kHz