DGH107Q2R7
Číslo produktu DigiKey
338-DGH107Q2R7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DGH107Q2R7
Popis
CAP 100F -10%, +30% 2.7V TH
Podrobný popis
100 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Krabice - nacvakávací 8mOhm při 1kHz 1500h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Kapacita
100 F
Velikost / rozměry
0,866" prům. (22,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,850" (47,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8mOhm při 1kHz