DGH106Q2R7B
Číslo produktu DigiKey
338-DGH106Q2R7B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DGH106Q2R7B
Popis
CAPACITOR 10F -10%, +30% 2.7V TH
Podrobný popis
10 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 40mOhm při 1kHz 1500h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
10 F
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm při 1kHz