DGH105Q5R5 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
1 F Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 280mOhm při 1kHz 1500h při 85°C
DGH105Q5R5
Číslo produktu DigiKey
338-DGH105Q5R5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DGH105Q5R5
Popis
CAPACITOR 1F -10%, +30% 5.5V TH
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DGH105Q5R5 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Rozteč přívodů
0,472" (12,00mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,669" D x 0,335" Š (17,00mm x 8,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
280mOhm při 1kHz