CD17FD221JO3F
Číslo produktu DigiKey
338-3007-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD17FD221JO3F
Popis
CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 pF Slída Kondenzátor 500 V Radiální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Rozteč přívodů
0,232" (5,90mm)
Kapacita
220 pF
Vlastnosti
RF, Vysoká kv., Nízké ztráty
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,461" D x 0,201" Š (11,70mm x 5,10mm)
Jmenovité napětí
500 V
Výška při usazení (max)
0,382" (9,70mm)