CD15ED470GO3F
Číslo produktu DigiKey
338-2957-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD15ED470GO3F
Popis
CAP MICA 47PF 2% 500V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 pF Slída Kondenzátor 500 V Radiální
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Rozteč přívodů
0,232" (5,90mm)
Kapacita
47 pF
Vlastnosti
Univerzální
Tolerance
±2%
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,169" Š (11,40mm x 4,30mm)
Jmenovité napětí
500 V
Výška při usazení (max)
0,358" (9,10mm)