BLH106K112B092
Číslo produktu DigiKey
338-BLH106K112B092-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLH106K112B092
Popis
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Filmový kondenzátor 1100V (1,1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
1,673" D x 0,945" Š (42,50mm x 24,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
1,732" (44,00mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,476" (37,50mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
1100V (1,1kV)
Aplikace
Automobilový ; stejnosměrné spojení, Filtrování DC
Dielektrický materiál
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
9 mOhms
Vlastnosti
85C/85% vlhkost, THB, nízký ESR, nízká ESL, dlouhá životnost