AFK477M63P44T-F
Číslo produktu DigiKey
338-2210-2-ND - Páska a cívka (TR)
338-2210-1-ND - Řezaná páska (CT)
338-2210-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFK477M63P44T-F
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
Podrobný popis
470 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 82mOhm při 100kHz 5000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.058 A @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.41 A @ 100 kHz
Kapacita
Impedance
82 mOhms
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Jmenovité napětí
63 V
Výška při usazení (max)
0,669" (17,00mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
82mOhm při 100kHz
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,669" D x 0,748" Š (17,00mm x 19,00mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C