AFK337M35G24T-F
Číslo produktu DigiKey
338-2189-2-ND - Páska a cívka (TR)
338-2189-1-ND - Řezaná páska (CT)
338-2189-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFK337M35G24T-F
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
330 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 80mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
637.5 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
850 mA @ 100 kHz
Kapacita
Impedance
80 mOhms
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,473" Š (10,30mm x 12,00mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C