AFK337M35G24T-F | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | AFK337M35G24T-F |
Popis | CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 80mOhm při 100kHz 2000h při 105°C |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 637.5 mA @ 120 Hz |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 850 mA @ 100 kHz |
Kapacita | Impedance 80 mOhms |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,394" prům. (10,00mm) |
Jmenovité napětí 35 V | Výška při usazení (max) 0,413" (10,50mm) |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 80mOhm při 100kHz | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,406" D x 0,473" Š (10,30mm x 12,00mm) |
Životnost při teplotě 2000h při 105°C | Způsob montáže |
Provozní teplota -55°C ~ 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |