AFK227M50G24VT-F
Číslo produktu DigiKey
338-4229-2-ND - Páska a cívka (TR)
338-4229-1-ND - Řezaná páska (CT)
338-4229-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFK227M50G24VT-F
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Podrobný popis
220 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 180mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
502.5 mA @ 120 Hz
Impedance
180 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,425" (10,80mm)
Jmenovité napětí
50 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
180mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C