AFK107M16D16T-F
Číslo produktu DigiKey
338-2140-2-ND - Páska a cívka (TR)
338-2140-1-ND - Řezaná páska (CT)
338-2140-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFK107M16D16T-F
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 360mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
180 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
240 mA @ 100 kHz
Kapacita
Impedance
360 mOhms
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Jmenovité napětí
16 V
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
360mOhm při 100kHz
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,307" Š (6,60mm x 7,80mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C