AFK107M16D16T-F | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | AFK107M16D16T-F |
Popis | CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 360mOhm při 100kHz 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Polarizace Polární |
Mfr | Stupeň ochrany |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 180 mA @ 120 Hz |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 240 mA @ 100 kHz |
Kapacita | Impedance 360 mOhms |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,248" prům. (6,30mm) |
Jmenovité napětí 16 V | Výška při usazení (max) 0,240" (6,10mm) |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 360mOhm při 100kHz | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,260" D x 0,307" Š (6,60mm x 7,80mm) |
Životnost při teplotě 2000h při 105°C | Způsob montáže |
Provozní teplota -55°C ~ 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |