337XMPL2R5MG19
Číslo produktu DigiKey
1572-337XMPL2R5MG19TR-ND - Páska a cívka (TR)
1572-337XMPL2R5MG19CT-ND - Řezaná páska (CT)
1572-337XMPL2R5MG19DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
337XMPL2R5MG19
Popis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 2.5 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 1000h při 105°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Výrobce
Cornell Dubilier Knowles
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Rozpojení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Kapacita
330 µF
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Jmenovité napětí
2.5 V