304DCN2R7SCBB
Číslo produktu DigiKey
1572-1250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
304DCN2R7SCBB
Popis
CAP 300MF -20%, +50% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 mF Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 1Ohm 1000h při 60°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
304DCN2R7SCBB Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 60°C
Výrobce
Cornell Dubilier Knowles
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,059" (1,50mm)
Kapacita
300 mF
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
-20%, +50%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1Ohm