103MMR400K
Číslo produktu DigiKey
1572-1184-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
103MMR400K
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 200V 400V Polyester, Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
103MMR400K Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,413" D x 0,177" Š (10,50mm x 4,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±10%
Koncovka
PC vývody
Střídavé jmenovité napětí
200V
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V