PS-24V5A-25B
PS-24V5A-25B
PS-24V5A-25B
Číslo produktu DigiKey
2671-PS-24V5A-25B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PS-24V5A-25B
Popis
24V 5A Power Adapter 5.5OD 2.1ID
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 ~ 240VAC Power Adapter For USB Hubs
Kategorie
Typ příslušenství
Napájecí adaptér
Výrobce
Coolgear
Technické údaje
100 ~ 240VAC