12V7A2P-B
12V7A2P-B
12V7A2P-B
Číslo produktu DigiKey
2671-12V7A2P-B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
12V7A2P-B
Popis
12V 6A Power Supply for 2 Pin US