M200F-040.0M
Číslo produktu DigiKey
CW890TR-ND - Páska a cívka (TR)
CW890CT-ND - Řezaná páska (CT)
CW890DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M200F-040.0M
Popis
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz TCXO LVCMOS Oscilátor 3,3V 8-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±200ppb
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
3,3mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
8-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)