CWX813-100.0M
Číslo produktu DigiKey
CW547TR-ND - Páska a cívka (TR)
CW547CT-ND - Řezaná páska (CT)
CW547DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CWX813-100.0M
Popis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CWX813-100.0M Modely
Kategorie
Výstup
LVCMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
30mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)