CS-044-054.0M
Číslo produktu DigiKey
CW852TR-ND - Páska a cívka (TR)
CW852CT-ND - Řezaná páska (CT)
CW852DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS-044-054.0M
Popis
CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
54 MHz ±15ppm Krystal 8pF 20 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS-044-054.0M Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
54 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)