DTB-15FP-KIT
DTB-15FP-KIT
DTB-15FP-KIT
Číslo produktu DigiKey
5412-DTB-15FP-KIT-ND
Výrobce
CompuCablePlusUSA
Číslo produktu výrobce
DTB-15FP-KIT
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS TERM BLK
Standardní dodací lhůta výrobce
0 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Kategorie
Koncovka
Svorkovnice
Mfr
Primární materiál
Plastový
Balení
Maloobchodní balení
Průmyslové počítače
Plastový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu
Zlatá
Provedení konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet řad
2
Vlastnosti
Montáž
Způsob montáže
Jmenovité napětí
220V
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Barva
Stříbrný
Typ kontaktu
Signál
Velikost vodiče
20-26AWG
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Provozní teplota
-45°C ~ 85°C