AC-B181513-10
AC-B181513-10
AC-B181513-10
Číslo produktu DigiKey
4771-AC-B181513-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AC-B181513-10
Popis
HOSPITAL-G PWR CRD 5-15P/C13 10'
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10,00' (3,05m) Napájecí kabel Černá NEMA 5-15P až IEC 320-C13 SJT
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Výrobce
CompuCablePlusUSA
Stínění
Nestíněný
Řada
Délka
10,00' (3,05m)
Balení
Maloobchodní balení
Značení schvalovací agentury
CSA, cUL, UL
Stav součásti
Aktivní
Schválené země
Kanada, Spojené státy
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Barva
Černá
1. konektor
NEMA 5-15P
Jmenovité napětí
125V
2. konektor
IEC 320-C13
Jmenovitý proud (A)
10A
Počet vodičů
3
Provozní teplota
-20°C ~ 105°C