TV04A240JB-G
Číslo produktu DigiKey
641-1240-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1240-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1240-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV04A240JB-G
Popis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Podrobný popis
38,9V Svorka 10,28A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
TV04A240JB-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,28A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
24V
Průrazné napětí (min)
26,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
38,9V