TV02W300-HF
Číslo produktu DigiKey
TV02W300-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV02W300-HF
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Podrobný popis
48,4V Svorka 4,13A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TV02W300-HF Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,13A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
30V
Průrazné napětí (min)
33,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V