TV02W150B-G
Číslo produktu DigiKey
641-2066-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-2066-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-2066-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV02W150B-G
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123
Podrobný popis
24,4V Svorka 8,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123
Modely EDA/CAD
TV02W150B-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
15V
Průrazné napětí (min)
16,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V