TV02W130-HF
Číslo produktu DigiKey
TV02W130-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV02W130-HF
Popis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21,5V Svorka 9,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TV02W130-HF Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
13V
Pouzdro
SOD-123
Průrazné napětí (min)
14,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
21,5V