CZRUR52C5V1-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 51 165
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 20 189
Katalogový list
Zenerova dioda 5.1 V 150 mW ±5% Montáž na povrch 0603/SOD-523F
CZRUR52C5V1-HF
Číslo produktu DigiKey
CZRUR52C5V1-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRUR52C5V1-HF
Popis
DIODE ZENER 5.1V 150MW SOD523F
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CZRUR52C5V1-HF Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 800 mV
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%