CZRU52C3V6 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CZRU52C3V6 |
Popis | DIODE ZENER 3.6V 150MW SOD523F |
Standardní dodací lhůta výrobce | 8 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Zenerova dioda 3.6 V 150 mW ±5% Montáž na povrch 0603/SOD-523F |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CZRU52C3V6 Modely |
Kategorie | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 15 µA @ 1 V |
Mfr | Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 900 mV @ 10 mA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz) | Pouzdro |
Tolerance ±5% | Dodávaná velikost pouzdra 0603/SOD-523F |
Výkon - max 150 mW | Základní číslo produktu |
Impedance (max) (Zzt) 95 Ohms |